[300] Valachian Bloody Lords
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


The [300] Clan Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vreau in Clan

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Marius
Vizitator




Vreau in Clan Empty
MesajSubiect: Vreau in Clan   Vreau in Clan Icon_minitimeJoi Ian 08 2009, 01:59

Salz... am si eu cont pe ro1... si as dori sa intru si eu la voi in clan numai ca am level 42... uitativa la mn si datmi si mie un rasp va rog...
nick: MariusAsasinu'
Sus In jos
pinky-monster

pinky-monster


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 05/07/2008

Vreau in Clan Empty
MesajSubiect: Re: Vreau in Clan   Vreau in Clan Icon_minitimeJoi Ian 08 2009, 16:17

Ai fi putut sa te derankezi sa iti postezi si linkul..poate lumea are si altceva de facut decat sa iti caute tie caracterul dupa nick Smile
Anyway http://www.monstersgame.ro/index.php?ac=showuser&showuserid=109040835 asta e linkul tau..si in caz ca nu ai vazut la descrierea clanului..level'ul minim acceptat este 60.
Cel mai mic de la noi din clan are level 59, dar antrenamentele sunt net superioare levelului sau..si prin asta ma refer si la ancestrale.
Asa ca iti multumim pentru intentia de a deveni membru [300], dar ne putem lipsi de prezenta ta, nu vei face altceva decat sa tragi clanul in jos si sa il faci vulnerabil.
O zi buna!
Sus In jos
SUB-ZERO




Numarul mesajelor : 134
Data de inscriere : 17/11/2008

Vreau in Clan Empty
MesajSubiect: Re: Vreau in Clan   Vreau in Clan Icon_minitimeJoi Ian 08 2009, 16:22

Imi place de fata asta.A punctat tot ce era. Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau in Clan Empty
MesajSubiect: Re: Vreau in Clan   Vreau in Clan Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau in Clan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[300] Valachian Bloody Lords :: Bun venit ! :: Topicul vizitatorilor-
Mergi direct la: